Size Bir Nefes Kadar Yakınız...

AYÇA TÜLÜCE
Biz Kimiz?

Ayça Tülüce Kimdir?

1978 ‘de yaşam yolculuğuna başlayan eğitmen, çocukluktan itibaren ruhsal konulara karşı ilgi duyuyordu.

Aileden gelen şifacılık özelliğini Marmara Üniversitesinde okuduğu yıllarda geliştirerek ailenin son temsilcisi olan büyüğünden el aldı. 10 yılı aşkın süre tekstil sektöründe çalışarak, profesyonel iş yaşamı ile beraber yurt içi ve
yurt dışında çok çeşitli ruhsal ve kişisel  gelişim eğitimlerine katıldı.

Kendi sağlık problemlerine çare ararken 2004 yılında nefesle tanışarak, insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için seminerler ve bireysel seanslar yapmaya başladı.

Bu arada ‘hiç olmaz’ dendiği halde arka arkaya 3 sağlıklı çocuk annesi oldu.

 2009 dan beri kıdemli eğitmen olarak çalışan Ayça Tülüce, Dünya Nefes Derneği Türkiye koordinatörü olup, özellikle “Doğal Doğum”, “Hamile Nefesleri ve Çocuklar” ve “Engelliler” ile ilgili çalışmalarını Medicana Hastanesi bünyesinde de yapmış bulunmaktadır.

2007-2014 yılları arasında Konya’da Tasavvuf‘la içiçe yaşayan eğitmen Sufizm ve Doğu Felsefesini birleştirerek “Hayy Olmak” prensibiyle  bireysel seanslar ve toplu seminerlerle insanların hayatına dokunmaya devam etmiştir.

Türkiye’de birçok üniversitede, şirket ve  sağlık kuruluşlarında eğitimler düzenleyen eğitmenimiz, yurt dışında da birçok ülkede eğitimler vererek sevgi ve düşünce gücünün insan sağlığı üzerindeki etkisini bilimsel ve uygulamalı olarak öğretmektedir.

Dönüşümsel Danışmanlarımız

Bizimle Tanışın!