Özlem Erçin

Dönüşümsel Danışman
Biz Kimiz?

İş hayatının, çevresel faktörlerin ve en önemlisi de “Ben” olarak yaşamıma kattığım stresin, fiziksel belirtiler göstermeye başladığı sırada, tesadüfen katıldığım kişisel gelişim ile ilgili bir eğitim, iplerin benim elimde olduğunu fark etmemi sağladı.
Bu farkındalıkla katıldığım seminerler, okuduğum kitaplar, bizlere öğretilen ve dayatılanın dışında da bir yaşam sürülebileceğini gösterdi ve böylece benim bu yolda arayışım başlamış oldu.
Bu arayışlar bana “nefes”i getirdi. Nefes çalışmaları ile fiziksel ve duygusal dönüşümü deneyimlemeye başladıktan sonra, “Nefes”in içinde olmam gerektiğine karar verdim.
Nefes ve yaşamım ile ilgili dönüm noktası ise, Ayça Tülüce ile yollarımızın kesişmesiyle oldu. Katıldığım Aşk-ı Nefes Seminerinde, “bedensel, zihinsel, duygusal ve ruhsal” bütünlüğe yönelik proseslerin, dönüştürücülüğü ve şifası muhteşemdi. Ve bununla birlikte benim içsel yolculuğum da başlamış oldu.
Yaşadığım bu muhteşem deneyim sonucunda katıldığım “Dönüşümsel Danışmanlık” eğitimleri, kabullenmeyi, bırakmayı, hayata karşı değil, teslim olup hayatla birlikte akma ve “Ben” değil “Biz” halinde olmayı öğretti.
Ve ben insanların yaşamlarına olumlu dokunuşlar yapabilmek için, halen nefes ile şifalanma, öğrenme, öğrendiklerimi aktarma yolunda devam ediyorum…

Aşkla…
Özlem Erçin