Şartlar ve Koşullar

Önemli Uyarı

Şirketimiz tarafından sürdürülen hiçbir faaliyet tedavi amacı taşımamakta olup sağlık veyahut psikolojik hizmet niteliği taşımamaktadır.

Şirketimizin sağladığı hizmetler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı olmayıp tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlem olup katılımcıların, her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorun için bir hekime başvurmaları gerekmektedir.

Hizmetlerimiz sırasında gerçekleştirilen faaliyetler ve katılımcılar ile paylaşılan görüşler, bilimsel olarak gerçekliği kanıtlanmamış olabileceği gibi farklı görüş ve inanışlara da dayalı olabilir. Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen hiçbir faaliyet herhangi bir sonuç taahhüdü içermemektedir.

Telif ve İçerik Şartları

  • Web sitemizde yer alan tüm içerik ve bilgiler yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, sosyal medya, dergi, kitap vb.) kullanılamaz.
  • www.aycatuluce.com.tr web sitesi ve yazarlarının hakları  5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır.
  • www.aycatuluce.com.tr sitesinde yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır. Bu hak sahibi www.aycatuluce.com.tr veya www.aycatuluce.com.tr yazarına ait olabilir.
Site içi arama
Ayça Tülüce

Size 1 Nefes Kadar Yakınız…